Hotel Saturn‎ > ‎

Tipy na výlet

 
 
Akademie adrenalinových zážitků Vám nabízí POŘÁDNOU PORCI ADRENALINU na 6 trasách ve velmi ATRAKTIVNÍM PROSTŘEDÍ přírodních scenérií. Lanový park o rozloze 1 hektaru leží v samém SRDCI ŠUMAVY, je NEJVĚTŠÍ svého druhu ve střední Evropě a nabízí zábavu  pro CELOU RODINU.
(4 km)
 
 
         

Stezka v korunách stromů,

Národní park v Bavorském lese. Největší stezka na světě v korunách stromů, její délka je 1300 m.

Stezka umožňuje pohyb ve výšce 8 až 25 m nad zemí, návštěvník prochází nenarušenou přírodou. Tento jedinečný pohled z nezvyklé perspektivy nabízí stezka v korunách stromů v Bavorském národním parku. Přístupová cesta k největšímu parku tohoto druhu na světě se nachází u parkoviště vedle výběhu pro zvěř. Nástupní věž je vybavena výtahem, který umožňuje pohodlný a volný přístup důchodcům, vozíčkářům i rodičům s kočárkem.

(55 Km)

 

Rozhledna Libín

Rozhledna Libín je kamenná 27 m vysoká vyhlídková stavba. Nachází se na kopci Libín jižně od města Prachatice na Šumav..
(4 km)


Prachatice

Prachatice je město nacházející se v jihozápadní části České republiky. Spadá do Jihočeského kraje. V současné době má..
(9 km)


Plavecký bazén Prachatice

Plavecký bazén Prachatice je vnitřní plavecký areál. Nachází se ve městě Prachatice v Jihočeském kraji v České repu..
(9 km)


Boubínský prales

Boubínský prales je jedinečná přírodní rezervace v Evropě. Byl vyhlášen přírodní rezervací již v roce 1858. Boubínský ..
(10 km)


Rozhledna na Boubíně

Rozhledna na Boubíně se nachází v jížních Čechách , v Národním parku Šumava , na vrcholku kopce boubínského pralesa , ..
(10 km)


Ski areál Kubova Huť

Ski areál Kubova Huť je menší areál na okraji obce Kubova Huť na jihozápadě České republiky . Leží na okraji u hlavní..
(13 km)


Husinec

Husinec je město známé především jako rodiště Mistra Jana Husa. Nachází se v České republice , v Jihočeském kraji, asi..
(10 km)


Ski areál Nad Kovárnou

Ski areál Nad Kovárnou je lyžařský vlek. Nachází se u obce Horní Vltavice na Šumavě blízko hlavní silnice na bývalý hr..
(14 km)


Zámek Vimperk

Zámek Vimperk je renesanční šlechtické sídlo. Stojí na ostrohu nad potokem ve městě Vimperk na Šumavě v České republik..
(16 km)


Zámek Kratochvíle

Zámek Kratochvíle se nachází na jihu České republiky přibližně 28 km severozápadně od krajského města České Budějovice..
(19 km)


Schwarzenberský plavební kanál

Schwarzenberský plavební kanál je významná technická památka. Nachází se na Šumavě v České republice. Spoujuje přítok ..
(17 km)


Holašovice

Holašovice je jedna z nejznámějších českých vesnic. Je součástí obce Jankov, která leží nedaleko Českých Budějovic v Č..
(24 km)


Ski areál Nové Hutě

Ski areál Nové Hutě se nachází ve stejnojmenné obci blízko areálu Zadov - Churáňov na jihozápadě České republiky. Areá..
(24 km)


Lyžařské středisko Mitterdorf - Philippsreut

Lyžařské středisko Mitterdorf - Philippsreut je vyhlášené rodinné lyžařské středisko v Německu . Nachází se na bavorsk..
(24 km)


Lyžařský areál Zadov

Lyžařský areál Zadov se nachází na jihozápadě České republiky. Blízko města Vimperk, které je od areálu vzdáleno 15km...
(26 km)


Kvilda

Kvilda je obec nacházející v České republice . Leží v jižní části země, v Jihočeském kraji, v Národním parku Šumava , ..
(27 km)


Pramen Vltavy

Pramen Vltavy se nachází na úpatí Černé hory necelých 7 km jižně od Kvildy , v Národním parku Šumava , v České republi..
(28 km)


Plešné jezero

Plešné jezero je jezero ledovcového původu. Nachází se na svahu hory Plechý na Šumavě 17 km od Volar v České republice..
(22 km)


Rozhledna Kleť

Rozhledna Kleť je kamenná vyhlídková věž. Nachází se na stejnojmeném kopci Kleť v CHKO Blanenský les v Jižních Čechác..
(27 km)


Národní park Šumava

Národní park Šumava je největším národním parkem České republiky. Leží při jihozápadní hranici České republiky s Němec..
(28 km)


Kleť

Kleť (1084 m. n. m.) je nejvyšší horou pohoří Blanský les. Leží na jihu České republiky v Jihočeském regionu asi 170km..
(27 km)


Hvězdárna Kleť

Hvězdárna Kleť je nejvýše položená hvězdárna v České republice. Nachází se pod vrcholem hory Kleť, která je nejvyšší h..
(27 km)


Rozhledna Jezerní Slať

Rozhledna Jezerní Slať se nachází u rašeliniště Jezerní Slať,mezi obcemi Kvilda a Horská Kvilda, v Národním parku Šum..
(28 km)


Dívčí kámen

Dívčí kámen je romantická zřícenina hradu. Nachází se nedaleko městečka Křemže u obce Třísov v Jižních Čechách. Stojí ..
(31 km)


Luzný

Hora Luzný je vysoká 1373m a nachází se na německé straně Šumavy v národním parku Bavorský les. Vrch je typický svým k..
(32 km)


Klostermannova rozhledna

Klostermannova rozhledna se nachází na vrcholu hory Javorník, která náleží do pohoří Šumava. Vyhlídka je pojmenována p..
(29 km)


Hochficht

Hochficht je moderní lyžařský areál. Nachází se na rakouské straně Šumavy blízko hranice s Českou republikou. Nedaleko..
(25 km)


Hoštice

Hoštice jsou nejznámější filmovou vesnicí v České republice . Nachází se v Jihočeském kraji, nedaleko městečka Volyně,..
(26 km)


Otáčivé hlediště Český Krumlov

Otáčivé hlediště Český Krumlov je unikátní otevřenou scénou Jihočeského divadla. Nachází se v zámeckých zahradách zámk..
(32 km)


Zámecké divadlo Český Krumlov

Zámecké divadlo Český Krumlov je jedním ze čtyř světových unikátů, dodnes dochovaných barokních divadel. Zámecké divad..
(32 km)


Státní hrad a zámek Český Krumlov

Státní hrad a zámek Český Krumlov je jeden z nejrozsáhlejších komplexů ve střední Evropě . Nachází se v jižních Čechác..
(32 km)


Klášter Zlatá Koruna

Klášter Zlatá Koruna je jeden z nejkrásnějších a umělecky nejhodnotnějších klášterů v Česku. Nachází se na jihu země a..
(33 km)


Muzeum voskových figurín a útrpného práva

Muzeum voskových figurín a útrpného práva , nazývané také VAX museum Český Krumlov, je výstavou postav dobových řemesl..
(32 km)


Český Krumlov

Český Krumlov je město v Česku. Nachází se na jihu země, na skalním masivu nad řekou Vltavou. Patří mezi perly jižních..
(32 km)


Kostel sv. Víta Český Krumlov

Kostel sv. Víta Český Krumlov, zejména jeho věž, je spolu se zámeckou věží dominantou staré části města Český Krumlov ..
(32 km)


ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou

ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou se nachází na jihu České republiky na břehu Munického rybníka blízko Hluboké nad Vltavo..
(36 km)


Tříjezerní slať

Tříjezerní slať se nachází na území Národního parku Šumava, asi 3 km od obce Modrava.Výraz slať znamená rašeliniště. T..
(36 km)


Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou je město ležící cca 10 km severně od města České Budějovice na jihu České republiky. Hluboká nad V..
(37 km)


Plavecký stadion České Budějovice

Plavecký stadion České Budějovice je plavecký areál. Nachází se ve městě České Budějovice v Jihočeském kraji v České r..
(38 km)


Státní zámek Hluboká

Státní zámek Hluboká je romantický zámek. Nachází ve městě Hluboká nad Vltavou , nedaleko krajského města České Budějo..
(37 km)


Koupaliště Hluboká nad Vltavou

Koupaliště Hluboká nad Vltavou je veřejné koupaliště. Najdeme je ve městě Hluboká nad Vltavou na levém břehu Vltavy bl..
(38 km)


Skiareál Kašperské Hory

Skiareál Kašperské Hory leží na Šumavě na západě České republiky. Je vzdálen 15km jižně od města Sušice. Skiareál Kašp..
(34 km)


České Budějovice

České Budějovice jsou statutárním městem Jihočeského kraje. Nacházející se v jižní části České republiky, na soutoku ř..
(39 km)


Samsonova kašna

Samsonova kašna je barokní kašna. Stojí na náměstí Přemysla Otakara II. ve městě České Budějovice . Patří mezi nejv..
(39 km)


Černá věž České Budějovice

Černá věž České Budějovice je dominantou města České Budějovice. Nachází se v centru města na jihu České republiky. By..
(39 km)


Krokodýlí ZOO

Krokodýlí ZOO Protivín je soukromá ZOO. Nachází se ve městě Protivín v Jihočeském kraji v České republice. Zoo nabízí ..
(33 km)


Hrad Kašperk

Hrad Kašperk je typickou dominantou krajiny horního Pootaví. Leží v Jižních čechách, na výběžku hory Žďánova, cca 3 km..
(36 km)


Jezero Lipno

Jezero Lipno je údolní umělá nádrž. Nachází se na jihu České republiky v chráněné krajinné oblasti Šumava blízko hrani..
(33 km)


Rozhledna Poledník

Rozhledna Poledník je třípatrová věž nacházející se na jihu České republiky, v Národním parku Šumava , nedaleko hranic..
(42 km)


Prášilské jezero

Prášilské jezero je karové ledovcové jezero. Nachází se v pohoří Šumava jihovýchodně od obce Prášily v České republice..
(42 km)


Strakonice

Strakonice je město na jihozápadě České republiky. Žije zde s 24 000 obyvatel a patří do administrativní oblasti Jihoč..
(33 km)


Vítkův hrádek

Vítkův hrádek, je gotická zřícenina hradu a vyhlídková věž. Nachází se v Česku asi 4 km od hranice s Rakouskem , na p..
(37 km)


Albrechtice nad Vltavou

Obec Albrechtice nad Vltavou se nachází v Táborské pahorkatině ležící asi 9 km severozápadně od Týna nad Vltavou v ok..
(42 km)


Skiareál Lipno

Skiareál Lipno se nachází na jihu České repuliky. Leží cca 40km od Českých Budějovic a 20km od Českého Krumlova. Skiar..
(41 km)


Aquaworld Lipno

Aquaworld Lipno je vodní a relaxační areál. Nachází se ve známém rekreačním středisku Lipno nad Vltavou v turistické o..
(41 km)


Hrad Rabí

Hrad Rabí je největší zřícenina hradu v Čechách. Najdeme jej na ostrohu nad řekou Otavou a ve stejnojmenné obci. Hrad ..
(42 km)


Plavecký stadion Písek

Plavecký stadion Písek je venkovní a vnitřní plavecký areál. Nachází se ve městě Písek v Jihočeském kraji v České repu..
(41 km)


Písek

Písek je městská památková rezervace v České republice . Nachází se na jihu Čech, asi 45 kilometrů severozápadně od kr..
(41 km)


Kamenný most v Písku

Kamenný most v Písku je nejstarším dochovaným mostem v České republice a jedním z nejstarších mostů ve střední Evropě...
(41 km)


Buškův hamr

Buškův hamr je kovárna na vodní pohon. Jedná se o plně funkční technickou památkou. Nachází se 1 km jihozápadně od obc..
(52 km)


Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na Váš web »
Mapa na Vašem webu »

Fotky z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem

Comments